Баннер реферат

Книга №36

Сумець О. М., Голодний В. Ф. Що потрібно знати водієві / Навчальний посібник. – К.: Хай-Тек Прес, 2007. – 168 с.

ВАЖНО ЗНАТЬ! Каждый 7 из 9 человек заражен паразитами. 90% людей даже не подозревают об этом. Всего две чайные ложки ... Подробнее здесь

Київське видавничо-книготоргове підприємство „Хай-Тек Прес” в першому півріччі цього року видало навчальний посібник „Що потрібно знати водієві” за авторством професора кафедри автомобільної техніки Сумця О. М. і викладача кафедри експлуатації та ремонту автомобілів та бойових машин Голодного В. Ф. академії внутрішніх військ МВС України. Слід вказати, що навчальний посібник призначений для підготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів в учбових закладах, спеціальних курсах, в автотранспортних підприємствах або самонавчанні, а також може бути корисним інженерно-технічному персоналу транспортних підприємств та працівникам Державтоінспекції. Однак з точки зору корисності для логістів ця книга має свою позитивну сторону. Яку ж саме?

Не є секретом, що в процесі переміщення матеріальних потоків автомобільний транспорт займає левову частку. В Європі до 80% вантажів перевозиться саме автомобільним транспортом. Україна нині теж наближається до вказаного відсотка перевезень вантажів автомобілями. При організації перевезень є дуже багато важливих моментів, які повинен знати і водій, і експедитор, і служба логістики. І одним із таких моментів є комплекс питань, що пов’язані з правовим регулюванням автомобільних перевезень. Цьому матеріалу і присвячено третій розділ навчального посібника. Тут описані основні документи, що регламентують правові вимоги до автомобільних перевезень, наведена класифікація транспортних договорів на основні та допоміжні; описано зміст, порядок укладення та оформлення договорів перевезення вантажів. Заслуговуючим на увагу є роз’яснення того хто може бути перевізниками і відправниками, які на них покладені обов’язки та які вони мають права.

У цьому ж розділі приділено також значну увагу такому аспекту як виконання договорів перевезення вантажів та відповідальності сторін за договором перевезення вантажу, розтлумачено особливості складання договору перевезення пасажира та багажу і претензії та позови, що можуть виникнути при перевезеннях.

У зв’язку з розвитком централізованих перевезень вантажів авто­мобільному транспорту часто передаються функції, що пов’язані з виникненням або завершенням процесу перевезення вантажів на інших видах транспорту. Автотранспортні підприємства чи спеціально створювані транспортно-експедиційні організації приймають на себе весь комплекс операцій по відправленню вантажів залізничним, водним та повітряним транспортом, одержанню від них вантажів і доставці їх одержувачам, проведенню розрахунків за перевезення тощо. Тому в навчальному посібнику приділено достатню увагу договорам експедиції, як договорам, що закріплюють відносини вказаних організацій з клієнтурою та іншими транспортними підприємствами.

Посібник носить методично-прикладний характер і безумовно стане в нагоді для інженерно-технічного персоналу транспортних підприємств, логістів та водіїв, які задіяні в транспортному процесі переміщення вантажів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Книга №36, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Проверьте также ...

Книга №33

Смиричинский А. В., Смиричинский В. В., Мартынюк В. Ф. Логистический менеджмент в строительстве: Монография. – ...

x